Často kladené dotazy

Níže jsme sepsali odpovědi na otázky, které by vás mohly před nákupem napadnout. Pokud byste zde odpověď na svoji otázku nenašli, napište nám na info@tričkozctvrti.cz nebo zavolejte na +420 607 049 404.

Jak vám tričko zabalíme?Tričko v rozložitelném pytlíku je zabalené v hedvábném papíru a zalepené v bílé krabičce. Vhodné jako dárek.
Je obrázek vepředu pogumovaný a tvrdý nebo zůstalo tričko měkké?
Obrázek tiskneme sítotiskem. Tričko zůstane krásně měkké (není pogumovaný!). Neoloupe se vám a v létě se pod ním nepotíte. Černá barva není potisk, ale tričko, tak je to o to měkčí. A jako třešnička, jsou použity jen ekologicky certifikované barvy.
Připravujete další produkty?Ano, pracujeme na dalších čtvrtí a budeme přidávat další produkty s tématikou městských čtvrtí. Sledujte naše sociální sítě a budete to vědět jako první.
Co znamená “osobní předání”?Objednávky je možné po předchozí domluvě vyzvednout v Praze na metru Pražského povstání. Nemáme prodejnu. Po obdržení objednávky vás kontaktujeme e-mailem a domluvíme se na termínu předání. 
Zasíláte Tričko z čtvrti i do zahraniční? Momentálně ne, ale pokud byste měli takový požadavek, zkusíme to vyřešit individuálně.