Náš tým

Sabina, hlavní vypravěč a velitel

To jsem já, Nuselská patriotka a autorka projektu Trička z čtvrti : )

Viktorie Štěpánová, nakreslí i nenakreslitelné

Kreativní duše, stojící (spíše sedící) za vznikem vizuální podoby Triček z čtvrti. Spolu s námi vymýšlí jednotlivé příběhy z čtvrtí a dává jim tváře, pohyb i život. Díky jejím nápadům tak vznikají mapky čtvrtí Prahy, animované spoty, písmo co používáme i logo celého projektu.  

Vláďa, studnice znalostí

Skvělý tchán, milovník a opravdový znalec Prahy a všech jejích zákoutí. Diskutujeme spolu o pražských čtvrtích a není jediná informace, kterou bych neověřila právě s ním. Hlavně díky jeho rozsáhlé knihovně a znalostem můžu hrdě prohlašovat, že pracujeme bez Wikipedie a že některé které naše příběhy ani na internetu nenajdete. Vláďa je také autorem většiny našich textů na blogu. 

Bára, pohotovostní designerka

Moje kamarádka, která se po letech vrátila ke grafice. Vytvořit obrázek pro nový zpravodaj, upravit post na sociální sítě, dát logo do jiného formátu, a to nejčastěji v situacích kdy „včera bylo pozdě“. Jelikož i Bára má svoji práci a rodinu, nejvíce „pracovního“ času spolu trávíme po nocích.

Martin, holka pro všechno

První tričko Nusle jsem chtěla vyrobit pouze pro mého manžela a on mě pak přivedl na myšlenku celého projektu. Když večer pracuji, uspává naši dceru. Když fotíme, on stojí modelem. Zkrátka pomáhá, kde může. A pokud v našich textech náhodou najdete gramatické chyby....  😉

Napsali o nás

Radio Spin

Rozhovor

Kreativ

Článek

2Media.cz

Článek

Metro

Článek