Sedm výhod Trička z čtvrti

Pečlivě vybrané příběhy z čtvrtí

Záleží nám na tom, abyste na sobě nosili tričko se zajímavým obsahem a s motivy, které utvářejí charakter vaší oblíbené čtvrti. Proto motivy leckdy tvoříme společně s patrioty daných čtvrtí. Zjišťujeme, ověřujeme, vybíráme.

Autorské ilustrace 

Každá ilustrace byla námi vymyšlena a pak nakreslena obyčejnou tužkou na čistý bílý papír. Žádné předlohy, žádné stažené obrázky, žádné zkratky. Výsledkem si můžete být jistí, že takto ztvárněnou čtvrť nikde jinde neuvidíte.  

Kvalitní a „zdravé“ tričko

Tričko z čtvrti je z organické bio bavlny v gramáži 180g/m a má několik certifikací včetně Fair-trade a na potisk jsou použité výhradně ekologické barvy. Chceme, abyste tričko nosili, proto jsme pečlivě vybírali i jeho střih.

Prodyšný potisk, co se neloupe

Na tričko použitý sítotisk je ta nejstálejší a nejkvalitnější tiskařská technika. Potisk se neloupe a díky jeho prodyšnosti vám v tričku bude dobře i při vysokých letních teplotách. 

Brožurka s příběhy z trička v balení

Znáte všechny budovy, postavy a příběhy na ilustraci? V balení je pro vás připraven tahák v podobě krásné brožurky s příběhy vybraných motivů z vašeho trička. Možná se dozvíte něco nového : )

Hotový dárek aneb „stačí předat“ 

Každé tričko zabalené v ekologickém sáčku a saténovém papíře. Po vložení do papírové krabičky přidáme brožurku s příběhy z trička a informace o údržbě. Zavřená krabička je pak přelepena samolepkou s názvem čtvrti. Stačí předat : )

Spokojení zákazníci mluví za nás

Projekt Tričko z čtvrti funguje necelý rok a zatím jsme neobdrželi jedinou reklamaci nebo jinou než pozitivní zpětnou vazbu. Moc si toho vážíme. Přečtěte si recenze u nás na e-shopu, abyste se přesvědčili sami.